Tiga ailesi olarak Düzce Fenerbahçe Topuk Yaylası Resort & Sport tesislerinde, tüm yılın yorgunluğunu atmak için biraraya geldik.

Tatilimiz Topuk Yaylası’nın tertemiz havasında karlar üzerinde mangal partisiyle başladı. Sonrasında kayak pisti, orman içinde treking parkuru, göl çevresi yürüyüş yolu, sauna, hamam ve kapalı yüzme havuzu bulunan tesiste herkes kendisine gore bir aktivite seçti. Kimisi atv sürerek, kızaklara binerek vakit geçirirken kimisi de otelin havuz ve saunasına girerek tatilin tadını çıkardı.

Açık havada gerçekleştirilen aktivitelerin sonrasında değerlendirme toplantısında tekrar bir araya geldik. Çalışanlarımızla birlikte yaptığımız 2016 yılının genel değerlendirmesinin ardından 2017 yılının Tiga ve çalışanları için getireceği yenilikler hakkında çalışanlarımız bilgilendirildiler.

Keyifli geçen toplantının sonunda çalışanlarımız için aldığımız hediyeler sahiplerini bulurken hediyelerin açılması sırasında eğlenceli anlar yaşandı. Bu eğlenceli günü bitirmek istemeyen arkadaşlarımız ilerleyen saatlerde zaman zaman sohbet ederek zaman zaman da otelde bulunan oyun salonlarında vakit geçirerek günü noktaladılar. Ertesi gün benzer bir etkinlikte tekrar biraraya gelmek temennisiyle otelden ayrıldık.

Birlikte böyle güzel bir gün geçirmemizde katkısı bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

tiga-topuk-yaylasinda-bulustuk-2-large
tiga-topuk-yaylasinda-bulustuk-small
tiga-topuk-yaylasinda-bulustuk-5-small
tiga-topuk-yaylasinda-bulustuk-3-small
tiga-topuk-yaylasinda-bulustuk-4-small